Teknik Raporlamalar

Sistem verimliliği için bakım ve işletme maliyetleri ile en uygun çalışma planları, teknik raporlar oluşturulmalıdır. Bu raporlamalar sistemin ömrü boyunca kullanacağı bir teknik arşive dönüştüğünde sistem hep sağlıklı ve verimli nefes alacaktır.

01 (6)

 

Yerinde Çözümler

Yapılacak tüm teknik çalışmalar için yerinde keşifler yapılmalıdır. Yerinde yapılan çalışmalar en doğru verileri sunacağından sistemlerin ömrünü, verimliliğini, sorunlarını, çözümlerini en uygun şekilde nasıl yapılabileceğini kolaylaştıracaktır.

01 (6)

 

Meslek Toplantıları / Seminerler

Çoğu zaman teknik personellerin kapasitelerinin üstünde çalıştığını hepimiz biliriz. Bu kapasitenin üstüne çıkma durumu kontrollü, verimli ve sürekli hale geldiğinde ülke ekonomisi fayda sağlayacaktır. Bu konuda eğitimlerimizi takip etmelisiniz.

01 (6)

 

Enerji Verimliligi

Sistemlerde kullanılan tüm enerji kaynaklarının en doğru şekilde ekonomik ve ekolojik kullanımı, hepimiz için vicdani bir sorumluluk halie gelmeli, insani ve milli bir bakış açısı olmalıdır. Yeni enerji kaynakları için özveri ile çalışan ekiplerimize teşekkürler.

01 (6)

 

Veri ve Bilgi Paylasımı

Kullanılan teknolojik sistemlerde yapılan tüm çalışmalar mutlaka servis formu veya dijital veri olarak tarafımızdan kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgi ve veriler mevcut sistemin verimli çalışması için oluşturulduğundan, tesis yöneticilerine tarafımızca teslim edilir.

01 (6)

 

Mesleki Duyurular / Belgeler

Mekanik, elektrik, enerji, bilişim, inşaat alanlarında meslek birimlerinin yapacağı duyurular sürekli takip edilip bu bölümde paylaşılacaktır. Sizlerinde paylaşmak istediği bilgi ve belgeler olduğunda bize yollayabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça değer kazanır.

01 (6)